Cvičíme se Sokolem

26.10.2022

Pohyb. Přirozená součást našeho života, která je samozřejmá, jakože každé ráno vyjde slunce, ale bohužel pohybu je čím dále méně a naopak výdobytkům moderního světa kvůli kterým se pohybujeme méně my dospělí a bohužel i naše děti je stále více.

Samozřejmě i mezi námi jsou sportovci, ale faktem zůstává, že pohybu je obecně méně. Proto již pátým rokem ve spolupráci s Českou obcí sokolskou spolupracujeme v projektu pro MŠ, který se příhodně nazývá "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky".

Cílem projektu je opět u dětí rozvíjet a podporovat hravou formou zájem

o pohyb. V rámci této činnosti naši pedagogové absolvovali školení, jsou vedeni metodickou příručkou a v neposlední řadě jim v tomto snažení pomáhá (plyšový) Sokol Pepík.

Vraťme společně dětem pohyb zpět do života!